دسته‌بندی‌ها

  • منتشر شده در پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
زیر بغل سیم کش از جلو دست باز

زیر بغل سیم کش از جلو دست باز

زیر بغل سیم کش از جلو دست موازی | BeFit Team

فاصله دست ها:

در صورتی که فاصله دست ها نزدیک به هم باشد ، تمرکز تمرین به عمیق ترین بخش عضله پشتی بزرگ منتقل می شود و سبب افزایش ضخامت و عمق در بخش میانی پشت می شود .

نوع گرفتن:

در حرکت کشش پایین دست جمع ، باز شدن شانه بیش از جمع شدن آن مورد استفاده قرار می گیرد . کشیده شدن دست ها به پایین و عقب بخش های پایینی و داخلی تر عضله پشتی بزرگ را تحت فشار می گذارد .

مسیر حرکت:

خم کردن بالا تنه حدود سی درجه نسبت به صفحه عمودی ، به عقب مسیر حرکت را بهبود بخشیده و به تفکیک عضله پشتی بزرگ کمک می کند . نباید بدن را زیاد به عقب برانید و یا وزنه را با شتاب پایین بکشید .

bfit.ir

bfit.ir .

زیربغل سیم کش دست باز

دانلود ویدیوی بالا

آموزش حرکت زیربغل سیم کش دست باز

در ویدیو زیر نحوه اجرای زیربغل سیم کش دست باز را برای شما عزیزان قرار داده ایم برای راحتی شما امکان دانلود تمامی ویدیو ها فراهم می باشد. حرکاتی که در دیتابیس ما وجود ندارد را می توانید از طریق قسمت درخواست حرکات ، درخواست دهید.

آموزش حرکت زیربغل سیم کش دست باز

برای دستیابی به بالا تنه V شکل شاید تمرکز هر کسی در ساخت عضلات سینه و سرشانه باشد. خب این یک مساله عادی است چون این عضلات هر روز جلوی آیینه دیده می شوند ولی نباید از نمای پشتی بدن غافل شد. عضلات زیربغل وسیع ترین عضلات پشت شما است و تمرین دهی و رشد آن ها بدن را در داشتن عضلات وسیع و پهن سرشانه کمک کرده و داشتن فیزیک زیبایی برایتان آسانتر می شود.اساس داشتن عضلات شکم قوی نیازمند داشتن عضلات زیربغل قوی می باشد. نقش اساسی هر دو این عضلات در طرز ایستادن صحیح – کاهش کمر درد – توان ورزشی بالا – قدرت بدن و تعادل بالا می باشد.

۱- روی صندلی نشسته زانو ها را زیر پد قرار داده و میله را از نقاط خم می گیریم.

۲- میله را تا جایی که آرنج ها با بدن در یک خط قرار بگیرد کشیده و دوباره به حالت اول بر می گردیم.

نکات مهم

۱- عضلات شکم را کمی فشار دهید تا از خم شدن بدن حین انجام حرکت جلو گیری کنید.

۲- از جهش و پرتاب میله جلوگیری کرده و حرکت را به آرامی و کامل انجام دهید.

www.gymextreme.ir

www.gymextreme.ir .

 

 

ببینید

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

مطالب تصادفی