دسته‌بندی‌ها

  • منتشر شده در جمعه ۱۳۹۹/۱۰/۱۹
شماره تلفن سارا و نیکا در تلگرام

شماره تلفن سارا و نیکا در تلگرام

کانال تلگرامی شماره بازیگران

شماره تلفن سارا و نیکا در تلگرام

استیکر اسمی شایان و نیلوفر

پک استیکر با نام راشین

استیکر اسمی محسن و زهره

استیکر اسمی حسین و هانیه

استیکر اسمی آروین و نفیسه

استیکر اسمی مسلم و ترنم

استیکر اسمی نعیما

جستجوی استیکر میان نامهای دیگر

telegfa.com

telegfa.com .

شماره تلفن سارا و نیکا در تلگرام

شماره تلفن بازیگران

شماره تلفن سارا و نیکا در تلگرام

روزانه ها (13) جمشید خاوری

 یکی از مشکلات بزرگی که چهره های مشهور (مثل بازیگران، خواننده ها، مجریان تلویزیون، فوتبالیست ها و ...) با آن دست به گریبانند لو رفتن شماره موبایلشان است. معمولا شمارۀ این دسته از افراد را یک حلقه کوچک از دوستان و یک سری از همکاران دارند اما وقتی این شماره ها در اختیار افراد فاقد صلاحیت قرار می گیرد زمینۀ انتشار عمومی و ایجاد مزاحمت های احتمالی فراهم می شود.

اخیرا در اینستاگرام صفحه ای دیدم که شماره بازیگران سینما را به قیمت ارسال یک کارت شارژ 5هزار تومانی همراه اول می فروخت! اما یک صفحۀ دیگر، به شارژ 2هزار تومانی ایرانسل هم راضی بود! جالب اینجاست که هیچ کدام از این صفحات، برای گرفتن وجه مورد نظرشان شمارۀ کارت یا حساب نداده بودند و در قبال فروش شماره بازیگران، از مشتری فقط کارت شارژ می گرفتند!

در یک گروه تلگرامی نیز ادمین به اعضا می گفت با اضافه کردن بیست نفر به گروه، شماره هر بازیگری که بخواهند را می دهد. اول فکر کردم دروغ می گوید اما وقتی تعدادی از شماره هایی که می گذاشت را با شماره هایی که خودم از بازیگران داشتم، مقایسه کردم دیدم که اکثرا درست است!

یا یک نفر دیگر که پکیج کامل شماره بازیگران را در سایتی آپلود کرده بود و مشتری باید صد هزار تومان به حسابش واریز می کرد تا او لینک دانلود را به ایمیلش ارسال کند! از این نمونه ها در فضای مجازی فراوانند.

کاری به این نداریم که چقدر از این طریق کلاهبرداری می شود. چه شماره های اشتباهی که رد و بدل نمی شود و چه مزاحمت هایی که به وجود نمی آید اما فقط خدا می داند بعضی ها چه پولهای کلانی را از فروش شماره تلفن آدمهای معروف به جیب می زنند.

shayanfilm.com

shayanfilm.com .

 

 

نظرات

0
اسما محمدی تهرودی

شما چرا از پایتخت رفتن

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

مطالب تصادفی